تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

مادر سردار شهید «حسن باقری» گفت: بهترین و گران‌ترین هدیه‌ای كه شهید باقری به من داد، شهادتش در راه اسلام و دین است كه موجب فخر من در دنیا و آخرت شد.


كبری افشردی بهروز در گفت‌‌‌‌‌‌و‌گو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص جایگاه و نقش مادر از دیدگاه سردار شهید «حسن باقری» اظهار داشت: شهید باقری معتقد بود مادر و زن در مظام آفرینش مقام معنوی بسیار والایی دارد و همیشه از من می‌خواست برایش دعا كنم.

وی بیان داشت: بهترین و گران‌ترین هدیه‌ای كه شهید باقری به من داده، شهادتش در راه اسلام و دین است كه موجب فخر من در دنیا و آخرت شد.

مادر شهید باقری گفت: او بسیار به من احترام می‌گذاشت و هیچ زمانی پیش نیامد كه از گفته‌ها و خواسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های من و پدرش سر‌پیچی كند.

افشردی با بیان اینكه آن طور كه باید و شاید فرزندم را نشناختم، افزود: كسانی كه در 29 ماه جنگ در كنار وی بودند و با او كار كردند، غلامحسین را خوب شناختند كه گفتند او یك نابغه بود.

مادر شهید باقری اظهار كرد: غلامحسین فرزند رئوف و مهربان و دلسوز خانواده بود كه برای ایجاد فضای دوستی و یكرنگی در خانواده پیش‌قدم بود؛ و هر وقت مشكلی برای خواهر یا برادرش پیش می‌آمد غلامحسین همیشه پیش قدم بود.

وی گفت: شهید باقری همه چیز را از خدا می‌دانست و همه كلامش توكل كردن بر خدا بود؛ می‌گفت ما كاره‌ای نیستیم و تكیه كلامش هم آیه «و مارمیت اذ رمیت و لكن‌ الله رمی» بود.

مادر شهید باقری خاطرنشان كرد: شهید باقری به شدت علاقه‌مند به امام خمینی (ره) بود و سفارش اصلی‌اش به ما این بود كه مدافع ولایت باش

منبع خبری فارس

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin