تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

آقای گزارشگر! شما با تروریست‌ها ملاقات کرده‌اید نه حامیان حقوق بشر!

کریم عبدیان نژاد و یاسین غبیشی با عبدالمالک ریگی ارتباط داشته اند و به وی مساعدت مالی کرده و وی را به نیروهای اسرائیلی معرفی کردند. علی ساعدی نیز عضو گروه تروریستی "حزم" با حبیب نبگان عامل بمب گذاری های خوزستان در سال 2005 بوده اند که 22 نفر شهید و 350 نفر مجروح شده است...

 

الباقی در ادامه مطلب

خانواده شهدا و مجروحین اقدامات تروریستی خوزستان، در نامه ای به احمد شهید گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل متحد، به وی هشدار دادند که مراقب باشد در ملاقات با تروریست هایی که ادعای نقض حقوق بشر می کنند، به جنایت های آنها  نیز توجه داشته باشد و عوامل کشتن افراد بیگناه  و اعمال تروریستی و بمب گذاری های و... را  درست شناسایی کند تا مشخص شود که مدعیان حقوق بشر و دموکراسی، کسانی هستند که مردم بیگناه را در استان های مختلف ایران به خصوص خوزستان و سیستان و بلوچستان، در معرض تهدیدهای مختلف قرار داده اند.

در این نامه آمده است:

جناب آقای احمد شهید!


ما خانواده شهدا و مجروحین اقدامات تروریستی خوزستان (واقع در جنوب غربی ایران) که فرزندان، همسران، مادران و پدرانمان توسط گروه های تروریستی موسوم به الاحوازی (خلق عرب) در سال های اخیر شهید و مجروح شده اند، با ارسال این نامه می خواهیم شما را با جنایات این افراد آشنا کنیم.

قبل از ارائه گزارش اولیه خودتان، چند نفر به نام های کریم عبدیان نژاد، علی ساعدی و یاسین غبیشی در قالب سازمان به اصطلاح حقوق بشر اهواز؟! با شما ملاقات نموده اند. آیا می دانید، اطلاعاتی که به شما داده اند بی پایه و اساس بوده و شما با 3 تروریست ملاقات نموده اید؟ آیا می دانید کریم عبدیان نژاد و یاسین غبیشی با عبدالمالک ریگی ارتباط تنگاتنگ داشته و برای انجام اقدامات تروریستی به وی مساعدت مالی کرده اند و وی را به نیروهای اسرائیلی معرفی کرده اند تا اقدامات تروریستی خود را گسترش دهد؟! و علی ساعدی عضو  گروه تروریستی موسوم به "حزم" است که مسئول آن حبیب نبگان عامل بمب گذاری های خوزستان در سال 2005 است که در این بمب گذاری ها 22 نفر شهید و 350 نفر مجروح شده است ؟

آیا می دانید با ذکر نام قومیت عرب در گزارشتان با استناد به اظهارات این تروریست ها، به طور جدی جایگاه حقوقی خودتان را مخدوش نموده اید. شما اگر به اطلاعات آشکار در google  مراجعه کنید، می بینید که این جنایتکاران حتی به هم تباری های عرب خود نیز رحم نکرده اند. ما به عنوان خانواده قربانیان تروریسم به شما اعلام می کنیم که 17 تن از کشته شدگان و بیش از 70 درصد از مجروحین اقدامات این گروه های مدعی دفاع از حقوق بشر از قوم عرب هستند. آیا آنها بشر نبوده اند؟!


آیا حاضرید تعدادی از ما را ملاقات کنید تا عمق جنایات این افراد مدعی حقوق بشر را برایتان تشریح کنیم؟

آیا حاضرید با فرزندان پدر و مادر از دست داده و والدین فرزند از دست داده و نوعروس شوهر از دست داده ملاقات کنید؟

آیا حاضرید تصاویر صحنه های جنایات این خون آشامان دوچهره را رویت کنید؟ انسان های بی گناهی که بعنوان عابر و مراجعه کننده به بانک ها و اماکن عمومی مورد هدف قرار گرفته اند. با کدام ملاک حقوق بشری و به کدامین گناه به خاک و خون کشیده شدند؟ آیا هیچ مسئله مادی و همدردی جای آلام و مصیبت هایی که جنایتکاران مدعی حقوق بشر بر ما وارد کرده اند را خواهد گرفت؟ حق حیاتی که از کشته شدگان مطلوب حوادث تروریستی گرفته شده را چه کسی باز می گرداند؟ انسان هایی که به دلیل اعمال تروریستی گروه های الاحوازی (خلق عرب) برخی از اعضای بدنشان صدمه دیده و تا آخر عمر با آن دست و پنجه نرم می کنند را چه کسی پاسخگوست؟ آیا امکان انکار این جنایات از سوی آنهائی که در پناه کشورهای غربی قرار گرفته اند وجود دارد و حال خودشان را مدعی حقوق انسان می دانند و برای شما گزارش تهیه می کنند!!

در هر حال اگر این واقعیات را بخواهید بدانید و روحی آزاده و بدور از جنجال های سیاسی داشته باشید، آنوقت دیگر حاضر نخواهید بود حتی برای لحظه ای افراد جانی و لکن ریاکار و دروغ پرداز را به حضور بپذیرید.

افرادی که با شما ملاقات نموده اند و برخی دیگران از هم تباران آنها که به خارج کشور گریختند، در سال 2005 به کودکان، و زنان هم رحم نکرده اند. آنها در بانک سامان اهواز یک بمب قوی منفجر نمودند که منجر به کشته شدن 6 نفر و زخمی شدن 45 نفر گردید و موج انفجار این حادثه منجر به جدا شدن سر یکی از عابران پیاده که از مقابل بانک عبور می کرد شد و بدن های 5 تن دیگر در آتش سوخت.


عبده الساده کعبی یک نگهبان ساده و از قومیت عرب بود که این افراد با بستن دست و پا،  او را به بدترین شکل به شهادت رساندند و فردی بنام سید طاهر موسوی را در اتاق خواب خصوصی اش با زدن 20 تیر جنگی به بدنش به قتل رساندند. افراد این گروه در خارج کشور، در ماه مبارک رمضان زمانی که تنها نیم ساعت به اذان باقی مانده بود در خیابان اصلی شهر اهواز (خیابان سلمان فارسی) 2 بمب قوی را منجر نمودند که 90 نفر از ما را زخمی و 7 تن را به شهادت رساندند در بین آنها افراد بیمار و تازه عروس و داماد هم مشاهده  شد. و در مقابل بیمارستان رازی اهواز یک ماشین بمب گذاری شده را منفجر نموده اند که 6 نفر شهید و 85 نفر دیگر از ما زخمی شد.

آیا جنایات این افراد موجب محروم شدن ما از حق داشتن پدر، مادر، فرزند و اعضاء بدنمان نشده است؟ آیا این مسائل نقض حقوق بشر شهروندان خوزستانی نیست؟

ملاقات شما با این افراد و نام بردن از قومیت عرب های ایران در گزارشتان بدون تحقیق و بررسی این موشوع را تقویت می کند که شما با اهدافی کاملاً سیاسی این گزارش را تنظیم نموده اید. طرح موضوعی که ضمن اینکه ما را به تعجب وا داشت موجب تمسخر خوزستانی های ایران شد.

آیا حمایت مادی و معنوی از تروریست هایی که به کشورهای اروپایی گریخته اند و اسناد تروریست بودن آنها نیز منتشر شده است، نقض حقوق شهروندان ایرانی خوزستان نیست؟ آیا می دانید که گروه تروریستی تحت امر این افراد چند نفر از مردم بیگناه و غیر نظامی کشورمان را به شهادت رسانده است؟

جناب گزارشگر حقوق بشر!

ما خانواده قربانیان تروریسم در خوزستان، نمی توانیم باور کنیم مسئله گزارش شما و ذکر نام قومیت عرب در گزارشتان یک مسئله حقوق بشری باشد و اقداف دیگری را بدنبال نداشته باشد اگر به این شکل نیست حقوق ما را از جنایت کاران و تروریست هایی که با شما ملاقات داشته اند را بگیرید، و در گزارشتان به تضییع حقوق ما توسط این افراد هم اشاره کنید.

خانواده های شهدا و مجروحین خوزستانی ـ قربانیان تروریسم گروهک الاحوازی

منبع :بولتن نیوز
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin