تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند كه همزمان با سی و سومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی به زودی اطلاعات مهم دیگری از شناسایی و دستگیری چند شبكه گسترده فساد ....

الباقی در ادامه مطلب

بیانیه مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته سپاه:                                                           

 
گرداب- روزهای پایانی سال 1387 مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه پاسداران خبر انهدام شبکه گسترده و پیچیده سایتهای مستهجن و ضد دین را منتشر کرد؛ خبری که نگاههای بسیاری را از سراسر جهان به خود معطوف نمود.

مروری بر موج اجتماعی ایجادشده در آن مقطع به خوبی نمایانگر تاثیر این اقدام قاطعانه است.
عنوان "مضلین" که به‌ حق برای این گروه انتخاب شد و انتشار پرونده های مربوط به آنان که نتیجه ماهها کار شبانه روزی متخصصان سایبری سپاه بود، خبر روز تمامی رسانه‌ها شد و زنگ خطر حضور بی وقفه شیطان در فضای مجازی را به صدا درآورد.
انتشار تنها بخشی از مستندات و اعترافات مدیران سایتهای مذکور از رسانه‌ها منجمله رسانه ملی عمق فاجعه را بیش از پیش نمایان ساخت.

شبکه "مضلین 2" به سردمداری "سیاوش حسین‌خانی" (سعید ملک‌پور) به عنوان مدیر شبکه بزرگترین سایتهای مستهجن و ضد دین فارسی‌زبان به عنوان شاخص این پروژه مطرح شد.
 
سعید ملک‌پور در سایه غفلت متولیان امر و بسیاری از خانواده ها به نشر محتوای ضد اخلاقی و دینی مشغول بوده و حتی به همین هم بسنده نکرده و به ارائه خدمات به سایر سایتهای مشابه و نیز سازماندهی کاربران فعال به عنوان مدیران میانی سایت‌های تحت مدیریت خود اقدام کرده است.

با وجود گذشت بیش از 3 سال از كشف و دستگیری عوامل اصلی شبكه مضلین که با پیگیری های مکرر مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد، پایگاه اطلاع‌رسانی گرداب روزانه شاهد مطرح شدن دهها سوال در خصوص علت عدم مجازات عوامل اصلی شبكه مضلین است.

بی‌شک عدم برخورد قاطع با این عوامل ضددین و معارض با اخلاق انسانی، زمینه‌ساز وقوع جرائم سنگین‌تر شده و مجرمین و افراد در خطر نفوذ این شبكه‌ها را گستاخ‌تر می‌سازد.

از آنجا كه قصور در مجازات سریع و عدم به‌كارگیری صحیح و بهنگام اهرمهای قانونی، باعث کاهش میزان بازدارندگی و گستاخ شدن بیش از پیش مجرمینی می‌شود که گمان می‌برند فضا برای ترکتازی شان مهیاست، لذا با پیگیری‌های مجدانه مركز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه اینک و پس از ماه‌ها اقدامات حقوقی فشرده و طاقت‌فرسا، حکم اعدام مدیر بزرگ‌ترین شبكه ضد دین و مستهجن فارسی‌زبان در دیوان عالی كشور تایید شد.

تردیدی نیست که مجازات برحق نامبرده باعث شادی تمام آنانی می‌شود که برای حفاظت از حریم دین و فرهنگ این مرز و بوم دغدغه دارند و امید است بیش از پیش موجب سرخوردگی کسانی شود که تلاش می‌كنند تا با پیگیری سیاست اندلسی، جوانان این مرز و بوم را به امور پست حیوانی و غیرالهی مشغول سازند.

ذكر این نكته نیز ضروری است كه بسیاری از مدعیان حقوق‌بشر که حیات خود را صرفا در سیاه‌نمایی علیه نظام اسلامی و هوچی‌گری می‌بینند، پس از انتشار خبر صدور حکم اعدام برای گرداننده اصلی این شبكه، در قالب صدور بیانیه و به راه انداختن كمپین‌های حمایتی تلاش كردند تا جرم نامبرده را مرتبط با مسایل سیاسی جلوه داده و تلاش كنند تا وی را از منجلابی كه خود ایجاد كرده بود، برهانند كه این تلاش‌ها با هوشیاری سربازان انقلاب اسلامی و تدبیر قوه قضائیه ناكام ماند.

مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان تشکر از مسئولین و قضات شریف و خدوم قوه قضائیه جهت تایید حکم اعدام نامبرده را بر خود فرض می‌داند و همچنان بر مواضع خود در دفاع همه جانبه از حریم جامعه و امنیت خانواده پافشاری کرده و به تمام کسانی که با برنامه‌های خود فضای مجازی را به سمت ناپاکی سوق می‌دهند، هشدار می‌دهد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و متخصصان سایبری مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته، تمام‌قد در برابر مروجین فساد ایستاده و به حول و قوه الهی دست آلوده آنها را از فضای مجازی قطع می‌کند.

لازم به یادآوری است به زودی جزئیات بیشتری از نحوه اقدامات و تلاش‌های نامبرده در جهت ترویج فساد و فحشا در جامعه اسلامی منتشر خواهد شد.

همچنین به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند كه همزمان با سی و سومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی به زودی اطلاعات مهم دیگری از شناسایی و دستگیری چند شبكه گسترده فساد منتشر خواهد شد.

منبع خبری بولتن

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 9 بهمن 1390 توسط علی
طبقه بندی: خبرستان روز 
برچسب ها: شبکه مستهجن حکم اعدام شبکه ضد دین انهدام شبکه انحرافی شبکه مستهجن منهدم شد ضد دین 
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin