تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

اولین نشست خبری سخنگوی جبهه پایداری امروز دوشنبه با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی در مرکز تحقیقات دانشگاه شاهد برگزار شد.

کامران باقری لنکرانی در این نشست در پاسخ به سؤال خبرنگار مشرق مبنی بر اینکه برخی گمانه‌زنی‌ها درباره قرار گرفتن افرادی مشترک مانند دکتر حداد عادل در لیست جبهه پایداری و جبهه متحد عنوان می‌شود و شما تا چه حد آن را تأیید می‌کنید، گفت: در جبهه پایداری بر این نکته تأکید داریم که تنها بر روی اصول پافشاری کنیم، و به هیچ عنوان وارد این نوع گفتوگوها نمی‌شویم.
 الباقی در ادامه مطلب
وی افزود نظر ما این است که کسانی را معرفی کنیم که به اسلام و مردم وفادار بوده و به انقلاب تعهد دارند.

سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به اهداف دنبال شده برای تشکیل مجلس نهم تصریح کرد: افراد معرفی شده از سوی جبهه پایداری باید صحنه مجلس آینده را به گونه‌ای تبدیل کنند که اثرگذار باشد.

باقری لنکرانی با بیان اینکه مجلس به عنوان ریل‌گذار قانون کشور بسیار مورد توجه است خاطرنشان کرد: درست است که دولت مسئول اجرایی کشور است ولی مجلس می‌تواند در حل مشکلات کشور اثرگذار باشد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری درباره انتخاب کاندیداهای این جبهه یادآور شد: بر روی گزینه‌های مختلف در حال کار کردن هستیم و اصلاً این نکته مطرح نیست که این افراد از کدام تشکّل باشند.

وی حداد عادل را از شخصیت‌های برجسته علمی دانست که حضور او در مجلس بعدی  مفید فایده خواهد بود.

دکتر باقری لنکرانی در ادامه تأکید کرد: فکر می‌کنم مشترکات درخور توجهی با جبهه متحد اصولگرایی داشته باشیم.

سخنگوی جبهه متحد اصولگرایی با بیان اینکه این جبهه در تهران لیست مستقل خواهد داد ولی امکان دارد حاضرین در این لیست از گروه های دیگر و افراد غیرعضو در جبهه پایداری باشند، افزود: تاکنون 130 کاندیدای جبهه پایداری برای انتخابات مجلس نهایی شده اند.

ای عضو جبهه پایداری همچنین یادآور شد: امکان دارد این جبهه برای همه کرسی های مجلس کاندید معرفی نکند.

لنکرانی در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست خبری با بیان اینکه انحراف از جایی شروع شد که برخی تصمیم گرفتند گفتمان سوم تیر را به نفع خود مصادره کنند، تصریح کرد: جبهه پایداری برای پایداری بر اصول شوم تیر تشکیل شد و در این میان نیز قصد یقه گیری از دیگر گروه ها و ایجاد تشتت میان اصولگرایان را ندارد.
منبع خبری مشرق
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 بهمن 1390 توسط علی
طبقه بندی: سیاسی 
برچسب ها: جبهه پایداری انتخابات مجلس نهم باقری لنکرانی کامران لنکرانی لیست مشترک 
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin