تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

یک روزنامه آمریکایی فاش ساخت که سازنده فیلم توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)، یک صهیونیست تبعه آمریکا است.

به گزارش سرویس ترجمه "شفقنا"، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری "الجزیره"، روزنامه "وال استریت ژورنال" آمریکا نوشت که یک صهیونیست دارای تبعه آمریکا فیلم توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) را ساخته است.

به نوشته روزنامه "وال استریت ژورنال" این فیلم توهین آمیز که در آمریکا ساخته شده و چهره حضرت محمد (ص) را به نمایش می گذارد، به تهیه کنندگی و کارگردانی "سم پازل"، صهیونیست دارای تبعه آمریکا ساخته شده است.

این روزنامه آمریکایی نوشت که "سم پازل" 54 ساله از اهالی جنوب ایالت "کالیفرنیا" آمریکا بوده و میریت چند شرکت فعال در زمینه املاک را برعهده دارد.
این فرد صهیونیست در گفت و گو با روزنامه "وال استریت ژورنال"، ضمن بیان اینکه "اسلام سزطان است"، تاکید کرد که وی مسئول ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) بوده و برای ساخت آن نزدیک به پنج میلیون دلار از 100 یهودی جمع آوری کرده است.

"سم پازل" با تاکید بر اینکه فیلم توهین آمیز به پیامبر اکرم (ص) یک فیلم سیاسی است نه دینی، اعلام کرد که برای ساخت این فیلم که سال گذشته و طی سه ماه آن را ساخته، با 60 بازیگر و 45 شخص دیگر به عنوان عوامل ساخت فیلم، همکاری داشته است.

در همین حال، تری جونزˈ کشیش جنجالی آمریکایی که به خاطر آتش زدن نسخه هایی از قرآن کریم و مخالفت شدید با اسلام شهرت دارد، از ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) حمایت کرده و در بیانیه وی در مورد این فیلم، آمده است: این فیلم ساخت آمریکا است و هدف از ساخت آن حمله به سلبمانان نیست، این فیلم می خواهد عقیده نابودگر اسلام را نشان دهد.
از سوی دیگر، تظاهرکنندگان خشمگین مصری در اعتراض به ساخت این فیلم توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) با حمله به ساختمان سفارت آمریکا در شهر "قاهره"، پرچم این کشور را از بالای آن پائین آوردند.

در شهر "بنغازی" در شرق لیبی نیز، عناصر گروه مسلحی که خود را "انصار الشریعه" می نامند، با حمله به کنسولگری آمریکا در این شهر، یک آمریکایی را کشته و یک تن دیگر را یز زحمی کردند.

کنسولگری آمریکا در بنغازی در شرق لیبی در اعتراض به ساخت و پخس فیلم موهن علیه نبی گرامی اسلام(ص) در آمریکا مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه الاهرام ، عصر دیروز کنسولگری آمریکا در شهر بنغازی در شرق لیبی مورد حمله قرار گرفت.

شبکه سی ان ان که این خبر را مخابره کرد به جزئیات بیشتری در این باره اشاره نکرده است، اما این حمله ساعاتی پس از تظاهرات گسترده مردم مصر در مقابل سفارت آمریکا و به آتش کشیدن پرچم آن در اعتراض به ساخت و پخش یک فیلم موهن علیه پیامبر اسلام(ص) رخ داده است.

شبکه العربیه به نقل از یونس الشریف وزیر کشور لیبی آورده است در اثر اصابت گلوله های آرپی جی به کنسولگری آمریکا در بنغازی در اعتراض به فیلم موهن به ساخت مقدس پیامبر رحمت، حضرت محمد(ص) یک کارمند سفارت کشته و یک نفر دیگر از ناحیه دست زخمی شد.

وی افزود: بقیه کارکنان سفارت به سرعت مکان آن را تخیله کردند و در سلامت به سر می برند.

"عبدالمومن الحر" سخنگوی کمیته عالی امنیتی در وزارت کشور لیبی نیز گفت : گلوله های آر پی جی از مزرعه نزدیک به سفارت شلیک شده است.

در این حال العربیه گزارش داد آمریکا حمله به کنسولگری خود در بنغازی را محکوم کرده است.


تصویر: پایین کشیدن پرچم آمریکا در قاهره
تظاهرات کنندگان خشمگین مصری پرچم آمریکا بر فراز دیوار سفارت را به پایین کشیدند. این تظاهرات در مقابل سفارت آمریکا در قاهره در اعتراض به فیلم توهین کننده به نبی مکرم اسلام(ص) برگزار شده بود.
سازنده فیلم توهین آمیز<a href='http://www.miyanali.com'> به </a>پیامبر اکرم (ص) یک صهیونیست تبعه آمریکاست 


 
منابع:http://sevil.miyanali.com
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin