تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

منبع آگاه به خبرنگار سیاسی مشرق گفت: مهدی هاشمی رفسنجانی شامگاه روز یکشنبه 26 آذر پس از تکمیل تحقیقات و با نظر بازپرس پرونده ، با تودیع وثیقه 10 میلیارد تومانی از زندان اوین آزاد شد.
این در حالی است که علیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی در گفتگویی اعلام کرده بود: وثیقه آزادی مهدی هاشمی سند منزلش است اما اطلاعی از میزان وثیقه ندارم.
این منبع آگاه با اعلام اینکه 13 مورد اتهام در کیفرخواست مهدی هاشمی آمده است، درباره موارد اتهامی وی گفت: اخلال در نظام اقتصادی کشور، جاسوسی، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، اجتماع و تبانی و فعالیت تبلیغی علیه نظام از مهمترین موارد اتهامی مهدی هاشمی است که بزودی کیفرخواست مجرمیت وی به دادگاه ارسال خواهد شد و تا زمان برگزاری دادگاه مهدی هاشمی آزاد خواهد بود.
مهدی هاشمی که پس از سه سال اقامت در لندن در تاریخ سوم مهرماه به تهران بازگشته بود به دستور مقامات قضایی بازداشت و پس از 84 روز به قید وثیقه آزاد شد.
منبع :رجانیوز
نوشته شده در تاریخ جمعه 1 دی 1391 توسط علی
طبقه بندی: سران فتنه سیاسی اغتشاش هاشمی رفسنجانی 
برچسب ها: آزادی مهدی هاشمی عطش رهایی برش وثیقه 
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin