تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

 
در این لحظات آخر تبلیغات انتخاباتی لازم است حدیثی از مولای متقیان که لازمه حرکت امروز ماست را متذکر شوم. ایشان می فرمایند: «ما ظَفَر مَن ظَفَر بالأِثم و الغالِبُ بالشَّر مغلوب» پیروزی نیست آن پیروزی که با گناه بدست آید و کسی که با شر غلبه پیدا کند در حقیقت مغلوب شده است. ما باید این حدیث را آویزه گوشمان کنیم و در عمل به آن کوشا باشیم. ما تنها موظف به انجام تکلیف هستیم و نتیجه را باید به خداوند واگذار کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دکتر سعید جلیلی شب گذشته بعد از همایش ورزشگاه حیدرنیا و حضور در جمع حامیانش در کرج عازم شهر ری و زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی شد.

به گزارش رجانیوز، جمعیت نزدیک به دوهزار نفری که بیش از دو ساعت منتظر حضور دکتر جلیلی بودند ساعت ۲ و نیم بامداد از اواسط راه به استقبال ایشان آمدند و با شعارهای نه سازش، نه تسلیم، یار جلیلی هستیم و صل علی محمد یاور رهبر آمد پذیرای ایشان شدند.

ایشان در آخرین ساعات تبلیغات در کنار حرم عبدالعظیم ضمن تشکر از تجمع حامیان و انتظار طولانی آنها گفت بسیار خوشحالم که این توفیق نصیب بنده شد که در کنار حرم مطهر حضرت عبدالعظیم شما را زیارت کنم. اگر تا این وقت شب منتظر مانده‌اید همه باید مطمئن باشیم که این حمایت از یک فرد نیست و حمایت از یک گفتمان است.

حمایت از خط ولایت است. همانطور که در شعارها باید بگوییم نه سازش، نه تسلیم، یار ولایت هستیم. جمعیت نیز بعد از این تذکر یکپارچه شعار نه سازش، نه تسلیم، یار ولایت هستیم سردادند. ایشان در ادامه گفتند در این لحظات آخر تبلیغات انتخاباتی لازم است حدیثی از مولای متقیان که لازمه حرکت امروز ماست را متذکر شوم. ایشان می فرمایند: «ما ظَفَر مَن ظَفَر بالأِثم و الغالِبُ بالشَّر مغلوب» پیروزی نیست آن پیروزی که با گناه بدست آید و کسی که با شر غلبه پیدا کند در حقیقت مغلوب شده است.

ما باید این حدیث را آویزه گوشمان کنیم و در عمل به آن کوشا باشیم. ما تنها موظف به انجام تکلیف هستیم و نتیجه را باید به خداوند واگذار کرد. انشاءالله هرکسی که منتخب رأی مردم شد باید از فردای انتخابات در تحقق حماسه اقتصادی تلاش نماید. از همه شما عزیزان در جوار مضجع شریف حضرت عبدالعظیم حسنی التماس دعا دارم و همه شما را به خداوند قادر متعال می سپارم. 

 

منبع .....رجا نیوز

نوشته شده در تاریخ جمعه 24 خرداد 1392 توسط علی
طبقه بندی: سیاسی 
برچسب ها: دکتر جلیلی انتخاب اصلح بهترین انتخاب ریاست جمهوری 92 کاندیدای ریاست جمهوری 92 دکتر سعید جلیلی 
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin