تبلیغات
عطش رهایی
عطش رهایی
الهی ،عشق بازی کار هر مشتاق نیست، این شکار دام هر صیاد نیست، عاشقی را قابلیت لازم است، طالب حق را حقیقت لازم است ، عشق از معشوق اول سر زند ،تا به عاشق جلوه دیگر کند ،تا به حدی که برد هستی از او،سر زند صد شورش و مستی از او،شاهد این مدعی خواهی اگر،بر حسین و حالت او کن نظر

 
اولین نتایج شمارش آرا انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

مصطفی محمد نجار وزیر کشور نتیجه شمارش آرا 1631 شعبه اخذ رای را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: اولین نتایج شمارش آرا انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی محمد نجار وزیر کشور لحظاتی قبل در شبکه خبر، گفت: با پایان یافتن کار انتخابات و بعد از 3 بار تمدید در کشور و 4 بار در تهران، همکاران ما بلافاصله برابر قانون کار شمارش آرا را آغاز کردند.

وی افزود: تا این لحظه شمارش 1631 شعبه به پایان رسیده که نتایج آن به شرح ذیل است:

کل آرا ماخوذه  861866

آرا صحیح  826649

حسن روحانی  401949

محمدباقر قالیباف  126896

سعید جلیلی  119294

محسن رضایی  109089

علی‌اکبر ولایتی  55990

سید محمد غرضی  13431

نجار در ادامه سخنان خود اظهار داشت: نتیجه شمارش آرا در انتخابات شورای شهر را نیز همکاران بنده در ادامه اعلام خواهند کرد.

وی افزود: در تمام شعب دو صندوق وجود داشت و بنا بر این بود که ابتدا شمارش آرا را از ریاست جمهوری شروع کنیم و بعد از اتمام شمارش آن به سراغ شمارش آرای صندوق‌های شوراهای اسلامی بروند.

وزیر کشور تأکید کرد: هنوز میزان مشارکت به طور قطعی مشخص نشده است و منتظر صورتجلسات خواهیم بود و نهایتاً نتایج ظرف امروز اعلام خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود گفت:‌ در اینجا لازم می‌دانم از همراهی مردم تشکر کنم که در یک فضای آرام و منطقی توانستیم کارمان را جلو ببریم و من می‌گویم برای اعلام نتایج اصلاً جای نگرانی نیست.

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 25 خرداد 1392 توسط علی
طبقه بندی: سیاسی 
برچسب ها: انتخابات 92 شمارش آرا پیروز انتخابات ریاست جمهوری 
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin